Hania Hołek zaśpiewa z Michałem Wiśniewskim

1
39
fot.jpg

Młoda wokalistka weźmie udział w specjalnym koncercie grupy Ich Troje oraz przyjaciół pod nazwą "Domówka 2014".

 

26 czerwca między godziną 20.00 a 2.00 na oficjalnym kanale MichalWisniewskiTV na YouTube będzie można zobaczyć specjalny koncert "Domówka 2014" – Ich Troje i przyjaciele. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali muzycy, piloci, kierowcy rajdowi, pokerzyści. Swój udział zapowiedzieli także: Izabela Trojanowska, Tomasz Lubert, Marcin Mroziński i Bartek Wrona.

 

W koncercie na żywo będzie można zobaczyć także Hanię Hołek, która uczyła się śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Razem z Michałem Wiśniewski wokalistka zaśpiewa piosenkę "Summer Wine", wykonywaną m.in. przez Nancy Sinatrę, duety Ville Valo & Natalia Avelon, Bono & The Corrs, a ostatnio Lanę Del Ray. Ponadto Hania Hołek wykona jeden ze swoich utworów, który znajdzie się na płycie nad którą pracuje.

 

Hania Hołek reprezentowała Polskę na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych Langollen International Musical Eisteddfod 2009 w Walii, w ramach którego występował szereg gwiazd światowej sceny muzycznej mi.in. Luciano Pavarotti, Barbara Dickson, Wilord White. Hania znalazła się wtedy wśród piętnastu najlepszych uczestników z pięćdziesięciu krajów świata, m.in. z Chin, USA, Australii, Niemiec, Holandii itd. Zdobyła kilkanaście nagród na festiwalach ogónlnopolskich oraz międzynarodowych w Polsce i za granicą.

 

W programie „Bitwa na Głosy” Hania Hołek rzuciła swoim głosem na kolana Wojciecha Jagielskiego. – „Mamy objawienie. To było powalające wykonanie” – powiedział juror. – „Masz tak piękną barwę, masz taką siłę ekspresji” – zachwycała się Alicja Węgorzewska. W „Must Be The Music” Ela Zapendowska stwierdziła: – „Hania masz petardę w głosie!”.

 

/a/