Konkurs: wygraj zaproszenie na koncert Grzegorza Turnaua! – rozstrzygnięty

2
39
10300782_743775688977012_6771234383290117327_n.jpg

23 maja o godz. 18.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Grzegorza Turnaua.

 

Koncert pod nazwą „Wieczór Sowich Piosenek” to dwoista propozycja. Po pierwsze – spotkanie dwóch kolegów – Grzegorza Turnaua i Jacka Królika, z których jeden nie umie grać na gitarze, a drugi na fortepianie. Po drugie – wieczór składa się z piosenek "sowich" (co sugeruje mądrość, ale i drapieżność), a więc nie tylko "swoich" (zamiana dwóch liter otwiera pole do wielu cytatów). W programie są więc utwory z tekstami w co najmniej dwóch językach, niektóre dwa razy bardziej znane od innych. Po trzecie – obaj panowie dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentów, i to przez blisko dwie godziny. Na widowni mile widziane są pary (wiele wątków erotycznych), zaś widzowie indywidualni mogą czuć się podwójnie zaproszeni.

 

W programie, poza utworami z repertuaru Grzegorza Turnaua, piosenki m.in. Billy Joela, Marka Grechuty, Johna Lennona i Starszych Panów.

 

Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian

Jacek Królik – gitara

 

Wstęp: 50 zł

KONKURS:

Aby wygrać podwójne zaproszenie na występ Grzegorza Turnaua w Wodzisławskim Centrum Kultury należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak ma na imię córka Grzegorza Turnaua? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Grzegorz, a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 20 maja. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Zwycięzca:

Marta Ptaszyńska

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje grono redakcyjne. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

 

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/Anna Zganiacz/