Konkurs: wygraj książkę „Długo i szczęśliwie” Barbary Neil!

2
27
dlugo_szczesliwie_foto.jpg

Weź udział w konkursie portalu GazetaInformator i Domu Książki w Wodzisławiu i wygraj książkę "Długo i szczęśliwie".

 

 

 

Do wygrania książka:

 

"Długo i szczęśliwie" Barbara Neil

Poruszająca opowieść o dorastaniu do miłości. Niezwykle splątane losy sześciu osób, pięciorga dorosłych i niewidomego chłopca, szukających – każde po swojemu – miłości i szczęścia. Wszyscy oni, nawet dziecko, dźwigają własny bagaż przeżyć i doświadczeń, odmienny, ale jednakowo trudny. Każda chwila stawia ich przed niełatwymi wyborami. Autorka śledzi ich losy i życie wewnętrzne ze znakomitą znajomością psychiki ludzkiej, ze zrozumieniem słabości i wzlotów, z lekką ironią i nie bez goryczy. Czy bohaterom tej powieści uda się odnaleźć swoje „długo i szczęśliwie” i co to w ogóle jest szczęście?

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Wodzisławia Śląskiego należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Którą rocznice wstąpienia Polski do Unii Europejskiej obecnie świętujemy?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Długo i Szczęśliwie". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 16 maja. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Wodzisławiu Śląskim (Rynek).

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/