Konkurs: do wygrania miesięczne karnety do wypożyczalni Video World!

2
35
blue_jasmine_ver2.jpg

Zwycięzcy konkursu otrzymają karnety do wypożyczalni Video World i przez cały miesiąc będą mogli obejrzeć tyle filmów, ile zechcą.

 

Hity i nowości Video World

"Blue Jasmine"

 

 

Przechodząca kryzys gospodyni domowa przeprowadza się z Nowego Jorku do San Francisco, gdzie ponownie nawiązuje kontakt ze swoją siostrą.

gatunek: Dramat
produkcja: USA
premiera: 23 sierpnia 2013 (Polska) 26 lipca 2013 (świat)
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
 

 

 
Video World
ul. Opawska 67
Racibórz
www.videoworld.pl

NOWOŚĆ W VIDEO WORLD
skup sprzedaż wymiana gier PS3 oraz XBOX 

 
 

KONKURS:
Do rozdania mamy:
– miesięczny karnet na dowolną ilość filmów do kategorii "silver" (za każde wypożyczenie zapłacimy tylko 20 groszy)
– karnet na pięć dowolnych filmów (karnet ważny przez 3 miesiące, wypożyczenie bezpłatne)

Ważne jest to, że zwycięzca sam może wybrać rodzaj karnetu. Nagroda będzie do obioru w wypożyczalni Video World przy ulicy Opawskiej 67 w Raciborzu.

Co zrobić, aby wygrać jeden z dwóch karnetów? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi prawdziwe imię i nazwisko reżysera filmu Blue Jasmine? Odpowiedzi można przesyłać na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Blue Jasmine", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 7 marca.

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje grono redakcyjne. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

/p/