Czyżowice: osoby niepełnosprawne z całego województwa bawiły się na balu

2
25
bal_karnawalowy_niepelnosprawnych007.jpg

Zabawę, w której udział wzięło ponad 200 osób, od jedenastu lat organizuje Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Perła" w Wodzisławiu Śląskim.

 

Wśród uczestników imprezy byli podopieczni ośrodków dla osób niepełnosprawnych z terenu całego województwa. Wspaniałą zabawę oraz dobrą atmosferę zapewnił wodzirej wraz z zespołem muzycznym „Kokoro”, którzy na początek zaprosili wszystkich zabranych do odtańczenia poloneza. W pierwszej parze zatańczyli Renata Hernik, dyrektor ośrodka „Perła” i Zbigniew Seemann, członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego.

 

Zobacz więcej zdjęć z imprezy>>

 

Podczas balu odbywały się liczne konkursy oraz loterie fantowe z nagrodami. Tradycyjnie, jak co roku, każdy uczestnik mógł się wykazać pomysłem na oryginalne przebranie, a najlepsze kostiumy zostały nagrodzone. Trwający kilka godzin bal był dla jego uczestników okazją do dobrej zabawy oraz spędzenia czasu w sympatycznej i wesołej atmosferze, a także pokazania, że osoby niepełnosprawne i chore chcą i mogą uczestniczyć w życiu społecznym jak wszyscy inni członkowie naszego społeczeństwa.

 

 

/p/