Region: Jest kilka powodów do uśmiechu,wśród nich są produkty Oral-B

0
77
zeby.jpg

Odwiedź koniecznie Prodentum (Racibórz, Plac Bohaterów Westerplatte 12), 21 lutego w godzinach od 9 do 15.

 

Już od ponad 50-ciu lat marka Oral-B dostarcza Tobie, Twojej rodzinie oraz dentystom na całym świecie produkty najwyższej jakości przeznaczone do pielęgnacji i higieny jamy ustnej. W swojej ofercie posiada następujące produkty:

– pasty do zębów,

– nici dentystyczne,

– płyny do płukania jamy ustnej,

– szczoteczki manualne,

– szczoteczki elektryczne.

 

 

Przyjdź 21 lutego w godzinach 9 – 15 do NZOZ Prodentum w Raciborzu (Plac Bohaterów Westerplatte 12) na bezpłatne konsultacje stomatologiczne. Dla wszystkich gości firma Oral-B przygotowała niespodzianki!

 

 

Na co zwracać uwagę wybierając pastę? Oczywiście można kupić kilka rodzajów past do zębów odpowiadających gustom i potrzebom członków Twojej rodziny. Jednak powinniśmy dokonywać wyborów świadomie, dlatego niektóre pasty zawierają środki przeciwdrobnoustrojowe, np. na przykład fluorek cyny (II) – środek antybakteryjny, który wykazuje także działanie przeciwpróchnicowe oraz korzystnie wpływa na redukcję nadwrażliwości zębów.

 

 

Niektóre pasty kontrolują odkładanie się kamienia nazębnego. Zawierają one przeważnie pirofosforan sodu, który zapobiega odkładaniu się kamienia na zębach lub sześciometafosforan sodu, który jeszcze lepiej zapobiega odkładaniu się kamienia jak również powstawaniu przebarwień na zębach powyżej linii dziąseł. Ale jeśli już teraz masz problemy z uporczywym kamieniem nazębnym, pasta do zębów go nie usunie – twoje zęby wymagają profesjonalnego czyszczenia wykonanego przez stomatologa lub higienistkę stomatologiczną.

 

 

Oczywiście, każdy chce codziennie witać świat szerokim, zdrowym, jaśniejszym uśmiechem. Stąd pomysł na pasty o właściwościach wybielających. Zawierają one składniki chemiczne lub ścierne sprzyjające usuwaniu i/lub zapobieganiu powstawania przebarwień na zębach np. Blend-a-med 3D White Luxe, która usuwa nawet do 90% przebarwień powierzchniowych.

 

 

Jeżeli już wszystko wiemy o pastach to musimy nabyć szczoteczkę. Z reguły szczoteczkę do zębów kupujemy taką, która ładnie wygląda, którą mamy pod ręką lub najtańszą – zupełnie bezmyślnie. Część z nas nawet nie zdaje sobie sprawy jak ważny jest indywidualny dobór szczoteczki do zębów. Lekarz stomatolog czy też higienistka stomatologiczna dokładnie wyjaśnią i podpowiedzą jakiej szczoteczki szukać. Dlatego warto zapytać ich o radę. Firma Oral-B ma duży wybór szczoteczek manualnych jak i elektrycznych. Szczególnie te ostatnie zostały poddane wielu badaniom klinicznym, które udowodniły najwyższą skuteczność opracowanej przez firmę technologii oscylacyjno-rotacyjnej.

 

 

Aby przedstawione przez nas informację na temat produktów firmy Oral-B nie były tylko suchą teorią, zapraszamy Czytelników i mieszkańców Raciborza do bezpłatnej konsultacji dnia 21 lutego w godzinach od 9 do 15 w NZOZ „Prodentum” S.C w Raciborzu przy Placu Bohaterów Westerplatte 12. Badania będą przeprowadzone przez higienistki stomatologiczne kształcące się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Medyk) w Raciborzu. Akcja promująca Zdrową Jamę Ustną organizowana jest pod patronatem firmy Oral-B, która przygotowała niespodzianki dla wszystkich odwiedzających wyżej wymienioną placówkę.

 

 

 

Odwiedź koniecznie Prodentum (Racibórz, Plac Bohaterów Westerplatte 12), 21 lutego w godzinach od 9 do 15.

 

 

 

NZOZ „Prodentum” S.C

Placu Bohaterów Westerplatte 12

47-400 Racibórz

tel. 32 453 90 50

 

 

 

 

/Artykuł sponsorowany/