Wodzisław: wyrodny syn przyłożył matce nóż do gardła i groził śmiercią

3
26
wyrodny_syn_gazeta.jpg

Policjanci zatrzymali 27-latka, który znęcał się nad rodziną – podczas ostatniej interwencji rzucił się na swoją matkę z nożem grożąc, że ją zabije.

 

W środę, 6 lutego tuż po godzinie 16.00 policjanci z wodzisławskiej policji pojechali na ulicę Brzozową w Wodzisławiu, gdzie matka prosiła o interwencję w sprawie agresywnego syna. Na miejscu zastano 50-letnią kobietę, która opowiedziała mundurowym co zaszło w ich domu. Z jej relacji wynikało, że syn przyszedł do domu pod wpływem narkotyków oraz alkoholu i groził jej pozbawieniem życia. Mężczyzna przyłożył matce nóż do gardła i krzyczał że ją zabije. W mieszkaniu przebywała także siostra napastnika, która potwierdziła słowa matki.

 

Policjanci zatrzymali agresora. Śledczy prowadzący postępowanie, ustalili, że chłopak znęcał się nad swoją rodziną już od dłuższego czasu. Wielokrotnie groził podpaleniem domu, niszczył meble, wyzywał matkę i siostrę a nawet dopuszczał się wobec nich przemocy fizycznej, popychając je i bijąc po całym ciele. Ponadto ustalono, że wyrodny syn był już karany za przestępstwa narkotykowe. Tego samego dnia sąd nakazał mu opuszczenie mieszkania i oddał pod dozór policji. Za znęcanie nad siostrą i matką grozi mu nawet pięcioletni pobyt w więzieniu.

 

/p/