Konkurs: wygraj książki „Iwo Juma. Pejzaż bitwy” i „Dziewczyna z muszlą”

0
36
IMG_1800.JPG

Zapraszamy do udziału w konkursie Domu Książki w Wodzisławiu, w którym do wygrania są książki "Iwo Juma. Pejzaż bitwy" i "Dziewczyna z muszlą".

 

"Iwo Jima. Pejzaż bitwy" – Eric Hammel

 

 

 

Przepiękny, bogato oprawiony fotografiami album, przedstawiający krok po kroku inwazję, walki oraz zdobycie Iwo Jimy przez amerykański Korpus Marines w 1945 roku. Obowiązkowa pozycja w bibliotece osób interesujących się historią II Wojny Światowej.

 

"Dziewczyna z muszlą" – Tracy Chevalier

 

 

 

Anglia, początek XX wieku. Trzy siostry Philpot – zmuszone sytuacją finansową po ożenku jedynego brata, dziedzica rodzinnego majątku, przeprowadzają się z Londynu do Lyme Regis. Tam Elizabeth poznaje Mary, biedna dziewczynę z miasteczka, zarabiającą na życie zbieraniem i sprzedawaniem skamielin. Między kobietami rodzi się przyjaźń. Z czasem jednak zaczynają rywalizować o tego samego mężczyznę… Poszukiwanie i kolekcjonowanie skamieniałości staje się modą. Wkrótce Mary znajduje szkielety dinozaurów, co wzbudza zainteresowanie uczonych

 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedną z dwóch książek zasponsorowanych przez Dom Książki w Wodzisławiu Śląskim, wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Czy książkę "Melancholii" napisaną przez wodzisławianina Andrzeja Paczkowskiego można nabyć w księgarni Dom Książki? Podpowiedzi można szukać w artykule o Andrzeju Paczkowskim.

 

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected] W temacie maila wpiszcie "Dom Książki Wodzisław – grudzień". W treści maila prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 11 grudnia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni.

 

Zwycięzcy:

Ewa Otremba

Ewa Rosikoń

 

 

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

 

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/