Mszana: śmiertelne potrącenie, trwa ustalanie tożsamości mężczyzny

1
29
13.jpg

Nieznany mężczyzna został śmiertelnie potrącony na drodze do Wodzisławia Śląskiego w Mszanie – policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

 

W nocy 23 listopada, około godziny 1.00, 34-letni kierowca samochodu Opel Corsa na prostym odcinku drogi potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Kierowca był trzeźwy. Potrącony mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, policjanci przez kilka dni sprawdzali wszystkie pojawiające się informacje dotyczące rodziny zmarłego. Pomimo podjętych czynności nie tylko na terenie naszego powiatu – nie zdołano do chwili obecnej ustalić tożsamości potrąconego mężczyzny.

 

– W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich osób mogących posiadać jakiekolwiek informację co do tożsamości mężczyzny, jego rodziny, znajomych, wcześniejszego miejsca pobytu, o kontakt telefoniczny z referentem sprawy pod nr tel. 32 4537235, Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod nr tel. 32 4537266, 997/112 – apeluje o pomoc policja.

 

Rysopis mężczyzny:

wiek z wyglądu około 40-45 lat, ubrany był w spodnie dresowe koloru kremowego, kurtkę ciemnoniebieską z napisem na plecach NEW BASIC, sweter wełniany brązowy, koszulę flanelową w kratę, buty ciemne do kostki (szczegóły ubioru dostępne na zdjęciach poniżej).

 

 

 

 

 

/p/