Racibórz: Remigiusz Trawiński zrezygnował z funkcji trenera RTP Unii

3
158
131017_rtp_unia-konak_0371.JPG

Pod wodzą trenera Remigiusza Trawińskiego RTP Unia Racibórz pięć razy zdobyła tytuł Mistrza Polski,  Puchar Polski oraz startowała w Lidze Mistrzyń UEFA.

 

O rezygnacji Remigiusza Trawińskiego z funkcji trenera RTP Unii Racibórz mówiło się już od 2011 roku. Wówczas trener uznał, że drużyna pod jego wodzą zdobyła wszystko, co mogła i nie ma sensu by to on dalej kierował piłkarkami. Mimo tych zapowiedzi Remigiusz Trawiński nadal pozostawał na stanowisku. Dopiero teraz jego odejście stało się faktem.

 

– W dniu 10 listopada 2013 r. zakończyła się moja dwunastoletnia przygoda z piłką nożną w wykonaniu kobiet, w klubie RTP Unia Racibórz. Rozpoczynając ją nawet nie wyobrażałem sobie, że możemy wspólnie osiągnąć tak wiele, zaczynając od zabawy i najniższych klas rozgrywkowych, a kończąc na 5-cio krotnym z rzędu Mistrzostwie Polski i startach w Lidze Mistrzyń UEFA. Za te lata wspólnej pracy wszystkim, którzy mi w niej pomagali, a w szczególności ponad setce wspaniałych zawodniczek, z którymi miałem przyjemność przeżywać to pasmo sukcesów, serdecznie dziękuję – pożegnał się z kibicami i drużyną Remigiusz Trawiński.

 

/p/