Pszów 15 grudnia: koncert świąteczny Mirka Szołtyska

1
281
DSC_1295.JPG

Mirek Szołtysek magiczny i nastrojowy – to tytuł koncertu świątecznego, który odbędzie się 15 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie.

 

Zespół 'Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio' rozpoczął swoją działalność w 2000 roku współpracą z Telewizją Katowice, z którą to po dzień dzisiejszy uczestniczy w największych koncertach i imprezach plenerowych pod jej patronatem. Mirosław Szołtysek prowadzi również Śląski Koncert Życzeń w TVP3 – Katowice. Idąc za ciosem swojej popularności stworzył swój autorski program pt. 'Zabawa u Szołtyska', którego premiera odbyła się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu przy komplecie publiczności.

 

Warto również zaznaczyć, że Mirek jest autorem wszystkich tekstów piosenek na swoich płytach. Jest on także autorem tekstów piosenek śpiewanych przez wielu innych śląskich wykonawców. Zawsze wzrusza, bawi i przypomina w nich o pięknych tradycjach i obyczajach Śląska.

 

Grupa wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie 15 grudnia o godz. 17.00 z koncertem świątecznym pn. "Mirek Szołtysek magiczny i nastrojowy". Bilety na koncert w cenie 25 i 30 zł już w sprzedaży.

 

 

/Paulina Krupińska/