Wodzisław: Jazzowe Zaduszki w WCK z Przemysławem Strączkiem

2
31
jazzowe_zaduszki.JPG

Rozpoczyna się kolejna, ogólnopolska trasa międzynarodowej grupy Przemysława Strączka – zespół wystąpi w dziewięciu miastach, w Wodzisławiu Śląskim zagości 2 listopada.

 

Zespół w składzie: Przemysław Strączek – gitara, Michał Wierba – fortepian, Francesco Angiuli – kontrabas oraz Flavio Li Vigni – perkusja, zaprezentuje autorski projekt nawiązujący do współczesnej muzyki improwizowanej. Muzyka zespołu to projekt lidera grupy. Ideą całego przedsięwzięcia jest połączenie kolektywu międzynarodowego, w którym istotną rolę odgrywa osobowość każdego członka zespołu. Muzycy poznali się w Wielkiej Brytanii, podczas trasy koncertowej w marcu 2011 roku. Teraz prezentują swoją muzyczną wizję na wielu festiwalach i imprezach klubowych w Polsce. W Wodzisławskim Centrum Kultury zagrają 2 listopada o godzinie 18.00.

 

Bilety na koncert, który odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu imprezy. Uwaga! O godzinie 15.00 w dniu koncertu odbędą się warsztaty muzyczne prowadzone przez członków Przemysław Strączek International Group (gitarowe, perkusyjne, basowe i fortepianowe). Zakupiony bilet upoważnia do wzięcia w nich udziału.

 

Warsztaty odbędą się w następujących sekcjach:

– warsztaty gitarowe (uczestniczy przynoszą swoje gitary)

– warsztaty perkusyjne (uczestniczy przynoszą swoje pałki)

– warsztaty basowe (uczestniczy przynoszą gitary basowe lub kontrabas)

– warsztaty fortepianowe

 

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona, zapisy w sekretariacie WCK

mail: [email protected]

 

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32) 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie: poniedziałek 8:00 – 16:00, wtorek 8:00 – 20:00, środa – piątek 8:00 – 19:00, weekendy – kasa czynna godzinę przed imprezami i seansami filmowymi. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

 

/p/