Wypadek miał miejsce wczoraj, tj. 4 października, ok. godz. 16:30. Na skrzyżowaniu ulicy Centralnej z ulicą Wolności w Połomi zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe. Jak ustalili wodzisławscy policjanci, kierowca fiata, włączając się do ruchu z ul. Centralnej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem a ten z kolei – uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Renault.
W wypadku poszkodowane zostały 4 osoby. Tylko jedna z nich została przetransportowana przez pogotowie do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.
W działania konieczne było zaangażowanie 3 zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wodzisławiu Śląskim, 2 zastępów JRG z Jastrzębia-Zdroju, zespołu Ratownictwa Medycznego oraz Policji.
/k/
Fot. kpt. Damian Dylewski/ Straż Pożarna Wodzisław Śl.